PoE спліттер AOT-PD02A 48-12В RJ45 + POE 48В
Потрібна допомога з вибором ?
Сервіс доступний з 09:00 до 18:00
PoE спліттер AOT-PD02A 48-12В RJ45 + POE 48В
POE спліттер AOT-PD02A 48-12В RJ45 + POE 48В стане у пригоді, якщо до місця встановлення приходить лише Ethernet із PoE, а живити потрібно пристрій на 12 В. Він розділяє живлення та дані: мережу виводить на RJ45, а живлення подає на DC вихід. Це спрощує монтаж у місцях без розетки.
Живлення 12 В із PoE
Пристрій працює з протоколом PoE IEEE 802.3af і приймає потужність до 15,4 Вт. На виході формується 12 В зі струмом 1 А, тож можна звірити з вимогами вашого обладнання до живлення. Індикатори на корпусі показують наявність PoE та активність DC виходу, що допомагає швидше знайти причину, якщо пристрій не запускається. Такий підхід зменшує кількість підключень “наосліп”, коли незрозуміло, чи є живлення на лінії.
Мережа Fast Ethernet і стандартна дальність
Передача даних розрахована на 10/100 Мбіт/с, а порти RJ45 на вході й виході підтримують поширені стандарти IEEE 802.3i для 10BASE-T та 100BASE-TX. Керування потоком IEEE 802.3x допомагає мережі працювати рівніше під час переповнення буферів і пікових навантажень. Максимальна довжина лінії до 100 метрів підходить для типових ділянок витої пари в офісі, вдома або на об’єкті. У підсумку одним кабелем ви підводите PoE, а на місці отримуєте окреме живлення 12 В і Ethernet.
- Немає в наявності
- Код товару: 10522
Ціна з ПДВ: 129 ₴
Купівля частинами від Монобанку від 3 до 8 платежів
Розстрочка «Скибочка» від OTP Bank до 6 міс.
«Плати частинами» від àbank до 24 міс.
Технічна підтримка надається тільки для клієнтів, які зробили покупку обладнання в нашому інтернет-магазині.
-
Графік роботи техпідтримки:
пн-пт: 10:00-15:00 - support@dahua-technology.com.ua