Адресний дротовий сповіщувач диму Dahua DHI-HY-1301
Потрібна допомога з вибором ?
Сервіс доступний з 09:00 до 18:00
Адресний дротовий сповіщувач диму Dahua DHI-HY-1301
Адресний дротовий димовий сповіщувач Dahua DHI-HY-1301 підключається до адресного пожежного приладу по неполярній двопровідній лінії — монтаж простіший, переплутати «плюс» і «мінус» не вийде. Датчик відстежує концентрацію диму в приміщенні та передає на панель повідомлення про стан.
Як працює і чим корисний
Усередині встановлено димовий сенсор і алгоритм обробки — пристрій аналізує зміни за димом і при досягненні порога формує тривожний сигнал. Після отримання повідомлення адресний ПКП підтверджує пожежну тривогу за даними від детектора, а світловий індикатор на корпусі загоряється, щоб на місці було видно спрацювання.
Підключення та живлення
Сповіщувач розрахований на двопровідну лінію без полярності, що зручно для прокладання та підключення в шлейфі. Дальність передавання по лінії — до 1500 м, живлення — 24 В DC, тому модель підходить для типових адресних систем.
Умови експлуатації
Робочий діапазон температур — від –10°C до +50°C, тож сповіщувач можна встановлювати в більшості опалюваних і неопалюваних приміщень, де допускається такий режим.
- Немає в наявності
- Код товару: 9435
Ціна з ПДВ: Ціну уточнюйте
Купівля частинами від Монобанку від 3 до 8 платежів
Розстрочка «Скибочка» від OTP Bank до 6 міс.
«Плати частинами» від àbank до 24 міс.
Технічна підтримка надається тільки для клієнтів, які зробили покупку обладнання в нашому інтернет-магазині.
-
Графік роботи техпідтримки:
пн-пт: 10:00-15:00 - support@dahua-technology.com.ua