5МП Smart Dual Light HDCVI камера Dahua DH-HAC-HFW1500CLP-IL-A (2.8 мм)
Потрібна допомога з вибором ?
Сервіс доступний з 09:00 до 18:00
5МП Smart Dual Light HDCVI камера Dahua DH-HAC-HFW1500CLP-IL-A (2.8 мм)
Камера Dahua DH-HAC-HFW1500CLP-IL-A підходить для використання як усередині будівель, так і на відкритих просторах. Вона сумісна з різними відеостандартами, включно з HDCVI, CVBS, AHD, і TVI. Це дає змогу під'єднувати її до цифрових відеореєстраторів DVR, а також до пристроїв HDCVI і HD-TVI.
Корпус виконаний з надійного пластику і відповідає стандарту захисту IP67. Це означає, що пристрій захищений від потрапляння пилу і вологи (RH95% Max), а також здатний працювати за екстремальних температур від -40°C до +60°C.
Камера оснащена фіксованим об'єктивом із фокусною відстанню 2.8 мм, що забезпечує кут огляду 106°.
Вона оснащена 5-мегапіксельною кольоровою матрицею CMOS з роздільною здатністю 2880x1620 пікселів. Вбудоване ІЧ-підсвічування і LED-підсвічування дають змогу камері ефективно освітлювати простір перед нею до 20 метрів навіть у повній темряві.
Також є вбудований мікрофон для запису звуку, що дає змогу отримувати більш повне уявлення про події, що відбуваються, і оперативно реагувати на позаштатні ситуації.
Комплектація
- Камера
- Набір кріпильних елементів
- Шестигранний ключ для монтажу
- Монтажний трафарет
- Інструкція
- Знятий з виробництва
- Код товару: 9505
Ціна з ПДВ: Ціну уточнюйте
Доступні аксесуари
Купівля частинами від Монобанку від 3 до 8 платежів
Розстрочка «Скибочка» від OTP Bank до 6 міс.
«Плати частинами» від àbank до 24 міс.
Технічна підтримка надається тільки для клієнтів, які зробили покупку обладнання в нашому інтернет-магазині.
-
Графік роботи техпідтримки:
пн-пт: 10:00-15:00 - support@dahua-technology.com.ua